galeri.htm























 
Karadenizbirlik Genel Müdürlüğü Hançerli Mah. Atatürk Bulvarı No:100 SAMSUN
Tel: 0.362.447 28 28 & Fax:0.362.447 27 63-68
www.karadenizbirlik.com.tr
   
Karadenizbirlik Genel Müdürlüğü karadenizbirlik@karadenizbirlik.com.tr   

 

   
Yönetim Kurulu    
     

Necmettin Metin

necmettin.metin@karadenizbirlik.com.tr  
Fahri Şahin fahri.sahin@karadenizbirlik.com.tr  
Turgut Yıldız turgut.yildiz@karadenizbirlik.com.tr  
Bekir Hatunoğlu     bekir.hatunoglu@karadenizbirlik.com.tr  
Ö.Faruk Ünlü           o.farukunlu@karadenizbirlik.com.tr  
Recep Akbulut recep.akbulut@karadenizbirlik.com.tr  
Ünal Erarslan unal.erarslan@karadenizbirlik.com.tr  
     

Birimler Üst Yönetimi

   
     
Genel Müdür (Ünal Erarslan) unal.erarslan@karadenizbirlik.com.tr  
Genel Müdür Yardımcısı (Nedim Taflan) 

nedim.taflan@karadenizbirlik.com.tr

 
Daire Başkanı (Sedat Ergin)   Sedat.ergin@karadenizbirlik.com.tr  
     

Birimler

   
     
Özel Kalem Müdürlüğü

o.kalem@karadenizbirlik.com.tr

 
Teknik İşler ve İşletmeler Müdürlüğü

teknik.isl@karadenizbirlik.com.tr

 
Kooperatifler Müdürlüğü

kooperatifler@karadenizbirlik.com.tr

 
APK Müdürlüğü               apk@karadenizbirlik.com.tr  
Genel Müdür Müşavirliği

musavir@karadenizbirlik.com.tr

 
Ticaret Müdürlüğü           ticaret@karadenizbirlik.com.tr  
Pazarlama Müdürlüğü      pazarlama@karadenizbirlik.com.tr  
İdari İşler Müdürlüğü       idari.isl@karadenizbirlik.com.tr  
Teftiş Kurulu Başkanlığı 

teftis@karadenizbirlik.com.tr

 
İnsan Kaynakları Müdürlüğü i.k.m@karadenizbirlik.com.tr  
Muhasebe Müdürlüğü        muhasebe@karadenizbirlik.com.tr  
Bilgi İşlem Merkezi          bilgi.islm@karadenizbirlik.com.tr  
     

Kooperatifler

   
     
Merzifon

807merzifon@karadenizbirlik.com.tr

 
Amasya

808amasya@karadenizbirlik.com.tr

 
Gümüşhacıköy

830gumushacikoy@karadenizbirlik.com.tr

 
Çarşamba

888carsamba@karadenizbirlik.com.tr

 
Çorum  

982corum@karadenizbirlik.com.tr

 
İskilip   1078iskilip@karadenizbirlik.com.tr  
Mecitözü  

984mecitozu@karadenizbirlik.com.tr

 
Erba       993erba@karadenizbirlik.com.tr  
Havza      

810havza@karadenizbirlik.com.tr

 
Bafra    

864bafra@karadenizbirlik.com.tr

 
Vezirköprü   

809vezirkopru@karadenizbirlik.com.tr

 
Yerköy    906yerkoy@karadenizbirlik.com.tr  
Alaca     

1069alaca@karadenizbirlik.com.tr

 
Ergani 

988ergani@karadenizbirlik.com.tr

 
Kırıkkale 

971kirikkale@karadenizbirlik.com.tr

 
Kırşehir

995kirsehir@karadenizbirlik.com.tr

 
Zile 

961zile@karadenizbirlik.com.tr

 
Turhal

866turhal@karadenizbirlik.com.tr

 
     
 

Bu sitede yer alan döküman ve bilgiler tamamen Karadenizbirlik’e ait olup dağıtılamaz ve başka amaçlarla kullanılamaz.

canada goose jackets canada goose outlet canada goose parka canada goose womens canada goose black friday Canada Goose Cyber Monday Canada goose jackets Canada goose outlet Canada goose parka